Uko Group A.Ş.
 

Grup Firmalarımız

Ufuk Park Spor

1995 yılında kurulan firmamız ''Ufuk Park Spor'' yılların verdiği tecrübeyi kaliteyle buluşturmuş ve bugünlere gelmiştir. Sahibi olduğu modern tesislerde modüler kauçuk zemin kaplama i̇malatı yapmaktadır.

Ayrıca spor zemin sistemlerinde uzman ekipleri ile kapalı spor salonları, açık alan spor zeminleri, yürüyüş yolları, atletizm pistleri,  akrilik tenis kortları ve yürüyüş yolları konusunda kadrosunda bulunan deneyimli peyzaj mimarları ve inşaat teknikerleri ve harita mühendisleri ile Alman teknolojisi ile donatılmış makina parkuru ile sektörün profesyonel olarak lider firması olmayı başarmıştır.

http://www.ufukpark.com/

KMS Park

2010 yılında kurulan firmamız ''KMS Park'' yurtdışında Osmanlı Park Markasının yayılmasına, daha güncel, daha öznel oyun grubu, park ekipmanları tedarikleri  yapma amacıyla kurulmuştur. KMS Park şu anda Türkmenistan, Azerbaycan, Rusya, Ukrayna, Doğu Avrupa ve Ortadoğu'da bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

http://www.kmspark.com/

 

Zıpzıp Park®

Türkiye’nin park oyuncakları ve oyun grubu üreticisi olan Zıpzıp Park, İstanbul’da 3+ yaş grubu çocuklar için yaratıcı, aktivitesi bol park çözümleri sunmaktadır. 2005 yılından beri tasarım faaliyetlerini sürdüren firmamız çocuk oyun grupları üzerine endüstriyel tasarım yapmaktadır.

Tasarımlarımızda ki ana amaç çocuğun öğrenme ve eğlence anlayışını doğa içerisinde geliştirmektir. Ürünlerimizde doğa ile uyumlu geri döndürülebilir malzemeler kullanılmakta, elimizden geldiği kadar plastik maddeye yer verilmemektedir.

www.zipzippark.com

Mateks 

İnşaat sektörü için detaylı çözümler sunan Matex, zemin kaplama ile ilgili zengin ürün grubu ve uygulama hizmetleriyle öne çıkmaktadır.

http://www.matexfloor.com/