Uko Group A.Ş.
 

Bizden Haberler

Şubat 11

Oyun Grupları Çeşitleri Ve Özellikleri

Oyun Grupları Çeşitleri Ve Özellikleri

Çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için, birçok oyun grupları vardır. Bu oyun gruplarını birçok yerde görebilmeniz mümkündür. Yani çocukların bulunduğu her ortamda bu oyun gruplarından birine rastlayabilirsiniz. Örneğin, okullarda, büyük alışveriş merkezlerine, parklarda ve dinlenme parkurlarında bu eğlence malzemelerine rastlayabilirsiniz. Bugün sizlere oyun grupları ve oyun grubu çeşitleri hakkında bilgiler vereceğiz. Bu oyun gruplarını satın alarak, bahçenizde mini park ortamı oluşturabilirsiniz.
 
Ahşap oyun grupları çocukların çok ilgisini çekiyor
 
Ahşaptan üretilen birçok eğlence parkuru ve park konsepti, özellikle küçük çocukların oldukça ilgisini çekmektedir. Ahşaptan üretilen salıncak, kaydırak ve çocukların oynayabileceği diğer oyun parkurları çocuğunuzun sağlığını olumlu yönde etkilemektedir. Ahşabın, insan sağlığına zarar vermediği kanıtlanmıştır. Ahşap oyun parkurları, çocuğunuz için sorun oluşturmaz. Ahşap oyun grupları kategorisinde, ahşap merdiven, ahşap salıncak, ahşap kaydırak, ahşap çatıdan oluşan çeşitli oyun parkurları yer almaktadır. 
 
Metal oyun grupları, elektrostatik boyalardan, polietilen ve metal içerikli malzemelerden oluşturulan metal oyun grupları, özellikle park ve bahçelerde yaygın bir şekilde kullanılmıştır. Çocukların bir kez binince inmek istemediği salıncaklar, eğlenceli tahterevalliler, upuzun kaydıraklar ve çeşitli figürlerden oluşturulan birçok dev oyuncaklardan oluşan bu oyuncak parkuru metal oyun grupları kategorisinde yer almaktadır. 
 Metal oyun gruplarını, çok sık görebilirsiniz. 
 
 Polieliten oyun grupları
 
Polieliten, malzemelerden yani plastik baz alınıp, ana maddesi olarak üretilen bu oyuncak parkurları birçok yerde kullanılmıştır. Bu oyun parkuru, diğer parkurlara oran ile daha uygun fiyata satışa sunulmuştur. Bu oyun grubunda da diğer oyun gruplarında yer alan polieliten salıncak, tahterevalli ve birçok kaydırak türü vardır. En eğlenceli parkurların üretildiği bu oyun grubunu çocuklar çok sevmektedir. Bu oyun grubunda ki oyun parkurları plastikten üretildiği için, çocuğunuza zarar verme ihtimali yoktur.