Uko Group A.Ş.
 

Bizden Haberler

Ekim 05

Osmanlı Park ve Kompan Distribütörlük Anlaşması

Osmanlı Park ve Kompan Distribütörlük Anlaşması

“UKO Group Ailesi olarak oyun parkı sektöründe müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin ve ürünlerin sorumluluğu çerçevesinde ki uygulamalarımıza bir yenisini daha ekledik. 20 yılı aşan sektörel tecrübesi ile sektörün liderinden OSMANLI PARK firmamız,1.100 çalışanı ve 300milyon Euro’yu aşan cirosu ile dünyanın “1. Numaralı” çocuk oyun grupları, dış mekan fitness ve park aksesuarları üreticisi KOMPAN firması (www.kompan.com) ile distribütörlük anlaşmasına vardı.
 
Osmanlı Park’ın doğayla uyumlu, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerini dikkate alan oyun parkları ve spor ekipmanları vizyonu, KOMPAN’nın Türkiye Distribütörü olmamız ile daha güçlü bir anlam kazanmış oldu. Ülkemizde  beğenilen ve tercih edilen KOMPAN, 100’e yakın ülkede “Oyun ve Egzersizle daha iyi bir Dünya Mümkün” söylemi ile her yaştan kullanıncaya yüksek kaliteli, fonksiyonel, uygun bütçeli ürünler sunmaktadır.
 
Yeni işbirliğimizden aldığımız bu güçle, Osmanlı Park olarak, müşterilerimize alanımızda en yeni yenilikleri vermek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktan memnuniyet duyacağız.
 
Saygılarımızla;”
 
“As the UKO group , additional to our experinces in playground industry, we offer   responsibility of the services and products to our customers.  With more than 20 years of sectoral experience, our sectoral leader company OSMANLI PARK had a distributorship agreement with  KOMPAN  group,the “1. Numbered “children’s playground, outdoors fitness and urban furniture manufacturer (www.kompan.com) with its  1,100 employees and over 300 million euros turnover.
 
With this strength we have acquired from our new cooperation, as Ottoman Park, we will be pleased to give our customers the latest innovations in our field and to maximize customer satisfaction.